Chalani z tímu Rising Samurays nelenia a tak sme späť s ďalšou novinkou.

Tentoraz Vám prinášame do pozornosti turnaj, ligu pod záštitou Y-Games s názvom SSEL a ČSELSlovenská a Česká stredoškolská eŠport liga. Žiaci stredných škôl si môžu svoje hráčske sily zmerať v širokom spektre hier a to: CS:GO, LoL, Valorant, Rocket League či Apex Legends.

My sa konkrétne však zameriame na Valorant. Chalani sa zúčastnili už skupinovej fázy, ktorá skončila 30.04., kde so super bilanciou postúpili hneď z prvého miesta do play-off.

V play-off sa RS – Rising Samurays mali stretnúť v prvom kole s tímom “Monki squad” 08.05.2023 avšak súper kontumoval zápas, a tak RS postúpili do druhého kola. V 2. kole sa Rising Samurays stretli s tímom Uhorky s ktorým odohrali pomerne kľudnú 2:0 výhru na mapách Ascent a Haven. Tím RS boli zdolaní v zápase tretieho kola proti nebojácnym” hráčom z tímu “Firles” a tak ich čaká lower bracket rozpis zápasov, kde ešte stále žije šanca na postup v zopár kolách.

pokiaľ by postúpili, v druhom kole ich bude očakávať súper z dvojice Lurx/Uhorky.

Kolo #1 Rising Samurays 2:0 Monki Squad

Kolo #2 Rising Samurays 2:0 Uhorky

Kolo #3 Rising Samurays 0:2 Firles

Streamom vás bude opäť sprevádzať vaša obľúbená komentátorská dvojica PaToT a DrVeil.

Stream bude bežať so 120 sekundovým oneskorením podľa stanovených pravidiel turnaja, ale môžete sa tešiť na poriadnu dávku informácií a analýz vo Veilovom podaní na kanáli STREAMzone.

Tešíme sa na férové zápasy play-off, podané výkony tímu Rising Samurays a držíme palce všetkým zúčastneným.

Zostava tímu:

RS – RISING SAMURAYS

Semi-Pro Valorant team

RS MatyX
Duelist/Sentinel

RS Envy
Sentinel/Duelist

RS Marcus
Initiator/Sentinel

RS Lin Mej
Controller/Sentinel

RS HanimeEnjoyer
Initiator/Sentinel

Na záver by sme v mene celého STREAMzone radi vyjadrili nesmiernu vďaku spoločnosti Y-Games za poskytnutie práv na streamovanie turnaja.

Tím STREAMzone