Vášnivý milovník hier Serious Sam, z Českej Republiky, Fasteth, je streamer, ktorého môžeme po novom hrdo hlásiť za nášho kolegu.

Ahoj, vítej v mém koutku hrůz a nostalgie! Na mém streamu najdeš nejčastěji moje kytarové riffy, covery a experimenty, okénko zvláštních a zajímavých indie her, oldschool záležitosti pro nostalgické momenty, hororové hry pro nočnou dávku strachu, sledování strašidelných videí a v neposlední řadě online a kompetitivní hry.  Nasadit battle jacket, rozpustit háro a připravit se na pořádnej kotel, protože tohle, bude jízda!

Štěpán, je však taktiež aj nadšencom do hudby. Jeho profil nájdete na Bandzone, neváhajte sa však Fastetha pýtať viac u neho na streamoch. Určite sa poteší, že viete takéto, nie úplne známe informácie o ňom.

Medzi množstvo špeciálnych streamov, ktoré Fasteth na svojom streame uskutočňuje, patria aj jeho špeciálne hororové večery.

Nezabudnite sa pozrieť na Fastethov StreamerWalle a zanechať mu pekné hodnotenie.

Padre, srdečne ťa vítame v komunite STREAMzone. Ostaň sám sebou, bav naďalej ľudí tak, ako doteraz a streamuj, čo ti čas dovolí. Tešíme sa na to, ako budeš naďalej pokračovať v streamovaní plnom nezabudnuteľných momentov zdieľanými s tvojou komunitou. Veľa šťastia!

Tím STREAMzone